top of page

תנאי שימוש באתר

אתר זה שייך ומתופעל על ידי "שובל גבות" (“אנחנו”, “שלנו”). המונח “שרותי האונליין שלנו” מיוחס לאתר שלנו, העמודים שלנו ברשתות חברתיות צד ג’ כדוגמת אינסטגרם, פייסבוק, פינטרסט, טיק טוק או כל אתר או אפליקציה השייכת לנו או בה אנו עושים שימוש מפעם לפעם. המונח “השירותים שלנו” מתייחס לשרותי האונליין המוצעים מפעם לפעם. באם הנך משתמשת בכל אחד משרותים אלו, תוגדרי לצורך מסמך זה כ”משתמשת”, “את”, “אורחת”.

תנאי השימוש המפורטים להלן (“התנאים”) באים לפרט כיצד ניתן לעשות שימוש בשרותי האונליין שלנו, וקובעים את התנאים המשפטיים לפיהם אנו מספקים שרותי האונליין שלנו. בעצם השימוש בשרותים שלנו, את מסכימה בזאת לתנאים אלו במלואם.

1. ילדים

אם טרם מלאו לך שמונה עשרה שנים (18), הנך חייבת ליידע הורה או אפוטרופוס על תנאי השימוש שלנו על מנת לקבל את הסכמתם לפני הרשמתך לאתר, או שליחת הזמנה באמצעותנו. מתחת לגיל זה, ללא הסכמת הורה או אפוטרופוס לא ניתן לבצע רכישה.

2. יחסים הסכמיים

תנאים אלו יחולו על כל הסכם למכירת מוצרים אליך (“הסכם”). אנא קראי את תנאים אלו ביסודיות וודואי שאת מבינה אותם, לפני שתזמיני כל מוצר באמצעות שרותי האונליין שלנו.

אחריות

שובל גבות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר ו/או בכל דרך אחרת, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הדפים באתר ו/או ברשתות החברתיות הקשורות באופן רשמי ל-"שובל גבות", אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא באתר וברשתות החברתיות הוא על המשתמש בלבד והוא מוזמן להיוועץ בגורם מקצועי לפני השימוש.

3. תנאי שימוש

שרותי האונליין שלנו ינחו אותך דרך השלבים הנדרשים על מנת לבצע הזמנה דרכנו. תהליך ההזמנה שלנו יאפשר לך לבדוק ולתקן כל טעות בטרם תשלחי את ההזמנה. אנא קחי את הזמן לבדוק את ההזמנה בכל עמוד לפני השליחה.

אחרי שתשלחי את ההזמנה, תקבלי מאיתנו הודעת דוא”ל המאשרת שקיבלנו את הזמנתך. שימי לב כי הודעה זו אין משמעותה כי הזמנתך אושרה. ההזמנה שלך מהווה הצעה לרכישת הפריטים המופיעים בה במחיר שפורסם בשרותים שלנו. כל ההזמנות כפוות לקבלה מצדנו ואנו נעדכן על קבלה כאמור ע”י שליחת דוא”ל המאשר כי המוצרים יצאו מאיתנו ונמצאים בדרך אלייך. ההסכם בינינו יווצר רק לאחר ששלחנו מייל על יציאתם של המוצרים מרשותנו.

כלקוחה, את עשויה לבטל את ההסכם בהתאם לזכויות שלך בכל זמן 2 ימים מהיום שליחת ההזמנה.

למידע נוסף אודות מדיניות ההחזרות שלנו, אנא בקרי בעמוד מדיניות החזרות.

אם אין באפשרותנו לספק את ההזמנה שלך, לדוגמא בכלל שפריט שהזמנת לא נמצא במלאי או אינו זמין יותר לרכישה, או בכלל שאנו לא יכולים לעמוד בתאריך האספקה המבוקש או בכלל טעות במחיר שהוצג באתר, אנו נעדכן אותך על כך בהודעת דוא”ל ולא נשלים את ההזמנה שלך. אם כבר שילמת על ההזמנה, אנחנו נזכה אותך במלוא הסכום כולל עלויות המשלוח בהקדם.

4. מדיניות משלוחים והחזרות

אם אין באפשרותנו לספק את הזמנה שלך, לדוגמא פריט שהזמנת אינו נמצא במלאי אינו זמין לרכישה טעות במחיר או תאריך האספקה, אנו נעדכן אותך בהודעת דוא״ל והזמנתך לא תבוצע.
במידה ושילמת על ההזמנה אנו נזכה אותך במלוא הסכום כולל עלויות המשלוח בהקדם.
המשלוח מתבצע החל מרגע אישור ההזמנה בחרת האשראי בימי העסקים בלבד ( לא כולל שישי שבת).

כל אספקת המוצרים הינה ב-"ימי עסקים" (לא כולל שישי שבת).
בתנאים של מזג אוויר או כח עליון יתכנן שינויים ועיכובים במשלוחים.

שובל גבות אינה אחראית על עיכובים במשלוחים ואינה תפצה או תזכה את הלקוחה.

אספקת המוצר הינה ב"ימי עסקים" וכרוכה בתשלום דמי משלוח בהתאם לאיזור וסוג המשלוח, להלן אפשרויות משלוח: דואר רשום תוך 14 ימי עסקים (עיכובים אינם באחריות שובל גבות, אלא באחריות בלעדית של הדואר או איסוף עצמי בימים א-ה בתיאום מראש בלבד. האתר לא ישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע"י צד ג' אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח.

5. זכויות שימוש ובעלות

אלא אם כן צוין במפורש אחרת, כל העיצובים והתוכן הכלולים באתר, כולל טקסט, גרפיקה, לוגואים, אייקונים, תמונות, אומנות, אודיו ווידאו – הם בבעלותנו (או בשימוש שלנו בכפוף לרישיון) ומוגנים בזכויות יוצרים.

6. הצגת מוצרים

אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להציג את המוצרים שאנו מוכרים בצורה נאמנה. הצוות שלנו עובד קשה על מנת להציג כל פריט בצורתו האמיתית, אך עם זאת תמונות וסרטונים של המוצרים בשרותי האונליין שלנו הם לצורך המחשה בלבד.

למרות כל מאמצינו להציג במדויק צבעים, גדלים ומרקמים, אין באפשרותנו להבטיח כי בהצגה ממוחשבת ההמחשה תיהיה נאמנה במדויק לכל פריט. בנוסף, בגלל הבדלים בגדלי המסך השונים, יתכן והגדלים המוצגים באתר לא משקפים את הגודל האמיתי של המוצר. עם זאת, אנו עושים את מירב המאמצים לספק מידע מפורט אודות הגדלים והתאורים של כל מוצר על מנת לוודא שהנך מיודעת היטב לפני ביצוע רכישה.

7. מחירים

מחירי המוצרים מופיעים בשרותי האונליין שלנו. אנו עושים את מירב המאמצים לוודא כי כל המחירים מופיעים נכונה בעת שאנו מזינים אותם למערכת. יתכן, ולמרות מאמצינו, מחירים של פריטים מסוימים יופיעו בצורה לא נכונה.

אם נגלה שגיאה בתמחור המוצרים שהזמנת, ניצור עמך קשר באמצעות דוא”ל ליידע אותך על הטעות, וניתן לך את האפשרות להמשיך בתהליך ההזמנה במחיר הנכון, או לבטל את ההזמנה. לא נעבד את ההזמנה שלך אלא אם כן נקבל את אישורך המפורש לעשות כן. אם לא יתאפשר לנו ליצור עמך קשר באמצעות פרטי יצירת הקשר שסיפקת לנו בעת ההזמנה, אנו נבטל את ההזמנה ונעדכן אותך על כך בכתב.

שימי לב כי אם המחיר השגוי הינו ברור ולא ניתן לטעות שנפלה טעות בהצגתו, אנו לא מתחייבים לספק את המוצר במחיר השגוי (הנמוך) שהוצג.

המחירים המופיעים באתר אינם כוללים מיסים שעשויים לחול בעת הרכישה, תלוי במדינת היעד אליו אנו צריכים לשלוח את המוצרים (בישראל, המחירים כוללים את כל המיסים הרלוונטיים). שימי לב כי אנו לא נזכה אותך על כל המיסים אשר יחולו בעת החזרת המוצרים.

עלויות המשלוח יהיו כפי שהוצגו בפנייך בעת תהליך ההזמנה לפני שאישרת אותה. אנא פני לעמוד משלוחים והחזרות למידע נוסף על עלויות המשלוח.

8. תשלום

אנו מעבדים את כל התשלומים באמצעות שותפי הסליקה שלנו, משולם פתרונות תשלום. את מוזמנת בכל עת לבקר בעמוד השאלות והתשובות שלהם או ליצור עמם קשר בכל שאלה ו/או בעיה בקשר לסליקה.

בעת ביצוע ההזמנה דרך שרותי האונליין שלנו, התשלום יבוצע דרך שותפי הסליקה או מי מטעמם, ולא על ידנו. אנו לא לוקחים אחריות על זמינות או ביצוע שרותים אלו, או כל נזק כספי כתוצאה משרותי התשלום של נותני השרותים הללו. בכל סתירה בין תנאים אלו לתנאי השימוש המופיעים אצל שותפי הסליקה, יגברו תנאים אלו.

אם תבצעי תשלום באמצעות כרטיס אשראי, כרטיס האשראי שלך יחויב באמצעות שותפי הסליקה שלנו, וילווה בתאור (או כל תאור אחר שיסופק על ידי שותפי הסליקה).

9. מקום שיפוט

בשימוש בשרותי האונליין שלנו, הנך מסכימה בזאת כי חוקי מדינת ישראל יחולו על כל השימוש בהם, וכל מחלוקת אשר תעלה בינינו לבינך, תפתר באמצעות מו”מ בין הצדדים או, במידת הצורך, בהחלטת בית המשפט בעיר חיפה בלבד. 

התנאים הנ”ל, יחד עם מדניות הפרטיות, מהווים את כל ההסכם בינך לבין שובל גבות הנוגעים לגישה ושימוש בשרותים הדיגיטליים שלנו.

10. תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמו את הזכות לשנות, להוסיף, לגרוע ולהתאים כל אחד מהתנאים הנ”ל לפי שיקול דעתנו הבלעדי. אנא בדקי את העמוד מעת לעת לשינויים. הנך מסכימה בזאת כי בכל פעם שתבקרי באחד משרותי האונליין שלנו, הביקור והשימוש שלך יהיו כפופים לגרסה המעודכנת ביותר של תנאים אלו.

11. יצירת קשר

ליצירת קשר עמנו, יש לפנות בשעות הפעילות (ימי א’ עד ה’, בשעות 10:00 ועד 17:00) במייל ל -  office@shovalgabot.co.il

תנאי פרטיות

אתר זה שייך ומתופעל על ידי שובל גבות  (“אנחנו”, “שלנו”). המונח “שרותי האונליין שלנו” מיוחס לאתר שלנו, העמודים שלנו ברשתות חברתיות צד ג’ כדוגמת אינסטגרם, פייסבוק, פינטרסט, טיק טוק או כל אתר או אפליקציה השייכת לנו או בה אנו עושים שימוש מפעם לפעם. המונח “השירותים שלנו” מתייחס לשרותי האונליין המוצעים מפעם לפעם. באם הנך משתמשת בכל אחד משרותים אלו, תוגדרי לצורך מסמך זה כ”משתמשת”, “את”, “אורחת”.

אנחנו מכבדים את זכויות הפרטיות של משתמשינו ומבינים את חשיבות השמירה על המידע שאנו אוספים מהם. מסמך זה מתאר כיצד אנו אוספים, שומרים ומשתמשים במידע הפרטי שהנך מוסרת לנו כמשתמשת.

אם טרם מלאו לך שש עשרה שנים (18), הנך חייבת ליידע הורה או אפוטרופוס על מדיניות הפרטיות שלנו על מנת לקבל את הסכמתם לפני הרשמתך לאתר, או שליחת הזמנה באמצעותנו.

מידע אישי שאנו אוספים

אנו אוספים מידע אישי אודותייך כשאת נרשמת לאתר או לכל אחד מהשרותים שלנו, שולחת הזמנה, רוכשת שובר מתנה, משתמשת בשרותי האונליין שלנו או יוצרת עמנו אינטרקציה בכל דרך אחרת, לדוגמא דרך רשתות חברתיות, לחיצה על באנר פרסומי באתר צד ג’, מבקשת מידע או עזרה, מעניקה לנו פידבק, מגיבה על כל אחד מהבלוגים ו/או המאמרים, נרשמת למבצעים או ממלאת סקרים כלשהם. יתכן וגם נקבל מידע אישי עליך מגורמים צד שלישי, עמם יש לנו שיתוף פעולה. על ידי ההרשמה או שימוש כאמור לעיל, הנך מסכימה בזאת לשימוש של המידע הפרטי שלך בהתאם לאמור במדיניות זו.

המידע שאנו אוספים ומחזיקים אודותייך יכול לכלול את שמך המלא, כתובת הדוא”ל שלך, כתובת המגורים שלך, כתובת שהגדרת למשלוח, כתובת האיי פי ממנה הגעת לאתר, מידע שחיפשת, הסטוריית הרכישות שלך, העדפות הרכישות שלך, צבעים/מידות/סוגים שרכשת ו/או חיפשת באמצעותנו, סוג הדפדפן דרכו גלשת באתר, הזמנים בהם גלשת לאתר וזמן הגלישה, מהיכן הגעת לאתר, וכל מידע על מיקומך, תמונות אותן שיתפת עמנו (או בהן תייגת אותנו ברשתות החברתיות), תאריך הלידה שלך, סיסמתך, תשובותיך לשאלות אבטחה וכל מידע אחר שמסרת לנו. אנו לא מחזיקים כל פרטים שהם הקשורים לכרטיס האשראי שלך.

יתכן ונקליט שיחות בהן יצרת עמנו קשר, או שאנו יצרנו קשר איתך. אנו עושים זאת לצורך אבטחה ושיפור השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו.

אנחנו אוספים מידע אודות השימוש שלך בשרותים הדיגיטליים שלנו באמצעות עוגיות. עוגיות הינם קבצים קטנים מאד שנשלחים על ידנו למחשב או המכשיר האלטקרוני דרכו ביקרת באתר שלנו. העוגיות עוזרות לנו לזכור את הזהות שלך, ומידע נוסף אודות הביקורים שלך והשימוש שלך באתר. הם יכולות לעזור לנו להציג בפניך את המידע הרלוונטי התואם את ההעדפות שלך ותחומי העניין שלך. רוב האתרים והשירותים הדיגיטליים עושים שימוש בעוגיות.

כיצד אנו עושים שימוש במידע האישי

בכל פעם שהנך מוסר לנו את המידע האישי שלך אנחנו עושים בו שימוש בהתאם למדיניות הפרטיות ולחוק ולמטרות המופיעות במדיניות זו (ואחרת נציין זאת בדף המתאים).

אם את משתמשת בכל אחד מהשרותים שלנו, נרשמת או מגיעה לאירוע שלנו, נרשם ו/או משנה את פרטי החשבון שלך או דרך יצירת הקשר עמך, או יוצרת קשר עם שרות הלקוחות שלנו, אנו נשמור את פרטיך האישיים. פרטים אלו בראש וראשונה ישמשו אותנו להציע לך מוצרים, שרותים או מידע שביקשת ועל מנת להתאים פרסונלית עבורך את חווית הרכישה באתר. אנו שומרים את המידע שאת מוסרת ויתכן ונעשה בו שימוש למטרות שונות, כולל: (1) חשבונאות, חיוב, דוחות וביקורת (2) אוטנטיקציה ובדיקת זהות (3) כל מטרה אחרת הקשורה לנושאי בטיחות, בריאות, הדרכה, הנהלה ומשפט (4) ניתוח שוק וצרכים שיווקיים (5) פיתוח, בדיקה ותחזוקה של המערכות שלנו (6) סקרי לקוחות ושרות לקוחות (7) כל שימוש אחר בהתאם לתנאי השימוש המובאים לעיל במדיניות הפרטיות.

התשלומים באתר מבוצעים על ידי שותפי הסליקה שלנו.  פרטי האשראי ו/או התשלום שלך ישותפו רק עם שותפי הסליקה שלנו, ולא עם אף גורם צד שלישי ושימשו אך ורק לצורך עיבוד ההזמנה שלך באמצעות הפלטפורמה הטכנולוגית של שותפי הסליקה שלנו. את מוזמנת לצפות במדיניות הפרטיות שלהם בקישור .

יתכן וגם נעשה שימוש במידע האישי שלך על מנת לשלוח לך עדכונים שיווקים, כפי שיפורט בפסקה הבאה.

אנו אוספים, ומשתמשים בגורמי צד ג’ על מנת שיאספו עבורנו, מידע ממשתמשים רבים באתר ובשירותים הדיגיטליים שלנו ומנתחים את המידע על מנת לבנות תמונה על אופן השימוש באתר, על מנת לשפר את השרותים שאנו מציעים. יתכן וגם נחלוק מידע זה עם סוכנויות פרסום דיגיטלי עמן נעבוד, על מנת לפרסם את מוצרינו ואת השירותים שלנו כשאתה גולש באתרי צד ג’ או עושה שימוש בשרותים דיגיטליים אחרים.

אם תיתני לנו פידבק, יתכן ונעשה בו שימוש על מנת לשפר את השרותים שלנו, ויתכן ונפרסם אותו (אונליין או אופליין) על מנת לקדם את העסקים שלנו והשירותים שלנו. אנו נאסוף את שמך ו/או או שם המשתמש שלך שיופיע לצד התגובה, וכן את כתובת הדוא”ל שלך אשר לא תפורסם אך יתכן ותשמש אותנו ליצור עמך קשר.

את יכולה לבחור

אנו מאפשרים לך להרשם על מנת לקבל חדשות, עדכונים ומוצרים חדשים במגוון רחב של דרכים. את יכולה לבחור לבטל את רישומך לכל אחת מהדרכים הללו, אם תרצי בכך.

יש לך הזכות לבקש מאיתנו שלא להשתמש בכל מידע אודותייך לצורך שיווק. בכל זמן, אנו נאפשר לך לבטל את ההרשמה מכל שירות אליו נרשמת, אם תחליטי לשנות את דעתך. בכל פעם שתקבלי מסר שיווקי מאיתנו, אנו נעדכן אותך כיצד תוכלי לבטל את ההרשמה. על מנת לבטל את הרשמתך למיילים, אנא צרי קשר מול צוות שרותי הלקוחות שלנו באמצעות דוא”ל office@shovalgabot.co.il

אם תספרי לנו שאת לא רוצה לקבל מסרים שיווקים, אנו עדיין ניצור איתך קשר על מנת לספק לך את המוצרים והשירותים שביקשת ולצרכים כלליים.

מקום שיפוט

בעת השימוש באתר ו/או השירותים הדיגיטליים שלנו, הנך מסכימה בזאת כי לבתי המשפט בעיר חיפה בלבד תיהיה הזכות הבלעדית להכריע בכל מחלוקת משפטית וזאת על פי דיני מדינת ישראל.

עדכונים במדיניות הפרטיות

אנו עשויים לעדכן מעת לעת את מדיניות הפרטיות המופיעה לעיל, כך שיתכן ותרצי לבדוק אותה בכל פעם שאת מוסרת לנו מידע אישית דרך האתר או השרותים הדיגיטליים שלנו.

לכל שאלה או מידע נוסף אודות מדיניות הפרטיות שלנו, אנא צרי קשר באמצעות דוא”ל shovalgabot@gmail.com

כתובת: זבולון 26, ק.אתא

טלפון נייד: 052-3412556

bottom of page